ÚVOD CECILIA VARHANY SLUŽBY KONTAKT CZ EN

Cecilia


Samplesety

Zdarma:

Sampleset "Friesach" PDF Stáhnout ZIP
Sampleset "Raszczyce" PDF Stáhnout ZIP
Sampleset "Szczecinek" PDF Stáhnout ZIP

Placené:

Sampleset "Claviorganum" PDF
Sampleset "French romantic style" PDF
Sampleset "North German Baroque" PDF
Sampleset "Rotterdam" PDF

Placené samplesety jsou dostupné pouze na vyžádání.


V roce 2012 jsme vyrobili první varhanní modul Cecilia – výsledek našeho vlastního vývoje. Od té doby jsme prodali mnoho kusů do celého světa a neustále pokačujeme ve vývoji. Moduly Cecilia jsou skvělým doplňkem k obyčejným klávesám i k velkým digitálním varhanám. Představují výhodnou alterativu k počítačovým programům typu Hauptwerk či GrandOrgue.

Co je modul Cecilia:

Kompaktní zařízení, které každé laciné klávesy přemění na varhany téměř skutečné. A nejen jedny klávesy. Moduly jsou určeny hlavně pro kompletní dvoumanuálový hrací stůl i s pedálem. A zapojením více modulů lze vytvořit i skutečně velké nástroje.

Výhody modulů Cecilia:


Naši zákaznící jsou:Cecilia Magna

Náš nový varhanní modul Cecilia Magna kombinuje dokonalý varhanní zvuk s příjemnou registrací pomocí velkorozměrných rejstříkových tlačítek a jednoduchým ovládáním pomocí dotykového displeje.

Cecilia Magna - manual PDFSamostatné elektronické jednotky

Poskytujeme základní jednotky pro ostatní výrobce varhanáře a pro hobby projekty. Jednotky jsou vhodné pro vestavbu do hracích stolů. Jde o univerzální platformu pro všechny poskytované varianty nástrojů. Individuálně lze software zvukově i funkčně přizpůsobit nejrůznějším požadavkům. Typickou aplikací jednotek je rozšíření klasických varhan o digitální rejstříky.

Cecilia electronic unit - manual PDFVarianta varhanních modulů pro slepé varhaníky

Zvukové moduly jsou speciálně navržené tak, aby byly snadno ovladatelné pro varhaníky se zrakovým postižením. Rejstříky se volí pomocí jednoduchých páčkových přepínačů a důležité zvukové funkce pomocí otočných přepínačů na zadní straně modulu.Copyright © 2021 | www.smartorgan.eu | Created by Chuch-in